طلای جهانی ثابت ماند

طلای جهانی ثابت ماند

قیمت طلا امروز چهارشنبه (هفتم فوریه) ثابت ماند، زیرا معامله‌گران منتظر اظهارات مقامات فدرال رزرو در مورد نرخ بهره هستند تا ارزیابی کنند که بانک مرکزی ایالات‌متحده چه زمانی ممکن است کاهش نرخ بهره را آغاز کند.

به گزارش اقتصادنگار به نقل از ایسنا، بهای هر اونس طلا پس از افزایش بیش از ۰.۵ درصدی در جلسه قبل، در ۲۰۳۵ دلار و ۱۲ سنت حفظ شد. هر اونس طلای آمریکا نیز ثابت ماند و در ۲۰۵۱ دلار و ۲۰ سنت قرار گرفت.

کلوین وونگ، تحلیلگر ارشد بازار آسیا و اقیانوسیه در OANDA گفت: در حال حاضر کاتالیزوری برای تغییر قیمت‌ها وجود ندارد.

مقامات فدرال رزرو اظهار کردند که اگر اقتصاد ایالات‌متحده مطابق انتظار عمل کند، می‌تواند مسیر را برای کاهش نرخ بهره باز کند اما مقابله با تورم هنوز انجام نشده است. فدرال‌رزرو می‌تواند قبل از تصمیم‌گیری برای کاهش نرخ بهره وقت بگذارد، چیزی که جروم پاول، عنوان کرد. نرخ بهره بالا هزینه فرصت نگهداری شمش را افزایش می‌دهد و جذابیت آن را در میان سایر دارایی‌ها کاهش می‌دهد.

داده‌های بخش خدمات و مشاغل قوی‌تر از حد انتظار، معامله‌گران را بر آن داشت تا شرط‌های کاهش نرخ در ماه می در ایالات‌متحده را جبران کنند. تمرکز بازار روی نظرات حداقل پنج مقام دیگر فدرال رزرو در این هفته خواهد بود و برای سرنخ‌های بیشتر در مورد سیاست فدرال رزرو به گزارش تورم هفته آینده تغییر خواهد کرد.

شاخص دلار آمریکا و بازده اسکناس‌های ۱۰ ساله خزانه داری کاهش یافت و شمش بدون بازده را برای سایر دارندگان ارز جذاب‌تر کرد.

طبق گزارش رویترز، نقره با ۰.۱ درصد افزایش به ۲۲.۴۱ دلار در هر اونس رسید، پلاتین ثابت در ۹۰۳.۹۹ دلار آمریکا بود، در حالی که پالادیوم ۰.۱ درصد کاهش یافت و به ۹۴۹.۸۳ دلار رسید.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

http://eghtesadnegar.com/?p=10671

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: