عمران

سرویس خبری عمران

رکورد نوسازی مسکن را می‌شکنیم

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: در دولت سیزدهم تا کنون ۲۲۶ هزار واحد مسکونی به مرحله نوسازی بافت‌های فرسوده رسیده که بیش از ۲۰ درصد نوسازی پس از انقلاب اسلامی را شامل می‌شود و تا پایان سال به رکورد جدیدی در بحث نوسازی دست پیدا می‌کنیم. سال آینده نیز ان شاءالله شرایط بهتر از امسال خواهد بود.

خانه‌هایی که ظرف یک‌ونیم سال در پرند تکمیل شد

صبح امروز متقاضیان پروژه ۱۴۴۰ واحدی نهضت ملی مسکن شهر جدید پرند که واحدهای آنها در مراحل پایانی قرار دارد از این سایت بازدید کردند؛ به گفته مدیرعامل شرکت عمران پرند این پروژه از خرداد سال گذشته آغاز شده بود و هم‌اکنون تکمیل شده اما معطل انشعابات آب و فاضلاب است.

تدوین لایحه تغییر اقلیم برای گسترش اقتصاد سبز

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه یکی از سیاست‌های کلان راهبردی جمهوری اسلامی ایران ضرورت گسترش اقتصاد سبز با رونق صنایع کم کربن و استفاده از انرژی‌های پاک است، گفت: در این راستا دولت سیزدهم نیز اقدامات قابل توجهی در بخش داخلی و بین‌المللی انجام داده، از جمله این‌که لایحه تغییر اقلیم در دولت سیزدهم تدوین شده است.

مشوق‌های جدید نوسازی مسکن در راه است

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان این‌که بیش از ۲۱۵ هزار واحد نهضت ملی مسکن در بافت‌های فرسوده به مرحله ساخت رسیده است، گفت: بسته‌های تشویقی متنوعی برای نوسازی به اجرا رسیده و برخی دیگر در مراحل بررسی کارشناسی است که در آینده رونمایی خواهد شد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین

تصویر روز:

پیشنهادی