بازرگانی

سرویس خبری  بازرگانی

قیمت گوسفند عید قربان به زودی اعلام می شود

مدیرکل نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی گفت: قیمت دام در هر استان بسته نوع و کیفیت دام متفاوت و از ۲۶۰ هزار تومان به بالا است. همچنین قیمت دام در تهران نیز برای عید قربان توسط سازمان میادین و سازمان تعاون روستایی در روزهای آینده اعلام می شود.

تمهیداتی از سوی دولت آینده برای تامین برق صنایع

عضو کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی ایران گفت: بهتر است دولت آینده به سمتی پیش رود که رگولاتوری برق به وجود آید تا از این طریق کمبودهایی که در زمینه انرژی و صنعت برق وجود دارد از طریق به‌کارگیری مشارکت مردمی تامین شود.

سایه تصمیمات ناگهانی بر سر صادرات؛ موانع را کنار بزنید

با به توجه به کاهش درآمدهای نفتی ایران در سال‌های اخیر و اهمیت تامین نیازهای ارزی کشور، توسعه صادرات غیرنفتی موضوع بسیار مهمی است که به نظر می‌رسد لازم است نامزدهای ریاست جمهوری درباره آن صحبت کنند؛ برای مثال برخی کارشناسان معتقدند رئیس جمهور آینده باید به دنبال تک‌نرخی کردن ارز، رفع موانع صادرات از جمله پیمان‌سپاری ارزی، حمایت از صادرکنندگان در بازارهای صادراتی هدف و گسترش روابط بانکی باشد.

خرید گندم کشور از مرز ۴ میلیون تن گذشت

مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران با اعلام این که خرید تضمینی گندم در ۲۱ استان کشور از مرز ۴ میلیون تن عبور کرد، گفت: برای نخستین بار در سال جاری، میزان خرید گندم از مدت زمان مشابه سال گذشته سبقت گرفت.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین

تصویر روز:

پیشنهادی