نفت

سرویس خبری  نفت

ادامه روند نزولی نفت در بازار جهانی

قیمت نفت در معاملات روز پنج شنبه بازار آسیا، تحت تاثیر رشد بیش از حد انتظار ذخایر آمریکا که نگرانی ها نسبت به کندی رشد تقاضا را برانگیخت، به روند کاهشی روز گذشته ادامه داد.

صادرات نفت روسیه افزایش یافت

توقف موقتی صادرات نفت سوکول از جزیره ساخالین در کرانه اقیانوس آرام، با افزایش صادرات نفت اسپو از بندر کازمینو، جبران شد و صادرات چهار هفته‌ای روسیه را به بالاترین میزان در چهار ماه اخیر رساند.

احتیاط فدرال رزرو باعث کاهش قیمت نفت شد

قیمت نفت در معاملات روز چهارشنبه بازار آسیا تحت تاثیر چشم انداز تاخیر در کاهش نرخ بهره آمریکا و رشد ذخایر نفت این کشور که احتمال تمدید کاهش تولید اوپک پلاس را تحت الشعاع قرار داد، کاهش یافت.

درخواست وزیر نفت از مردم

وزیر نفت با بیان اینکه تا این لحظه در هیچ جای کشور در بخش خانگی قطعی گاز و افت فشار نداشتیم از مردم خواهش کرد که در مصرف گاز صرفه‌جویی کنند.

استقبال بازرگانان پاکستانی از تصویب فاز اول خط لوله گاز ایران- پاکستان

رئیس هیات بازرگانان فدراسیون اتاق‌های بازرگانی و صنایع پاکستان (FPCCI) از تصویب کار روی فاز اول پروژه خط لوله گاز ایران-پاکستان در داخل مرزهای این کشور توسط هیات دولت، قدردانی و ابراز امیدواری کرد این پروژه با سرعت پیش برود زیرا یک انقلاب صنعتی را در پاکستان به همراه خواهد آورد.

نفت در سراشیبی کاهش قیمت افتاد

قیمت نفت در معاملات روز دوشنبه بازار آسیا در پی رشد ارزش دلار و نگرانی‌ها نسبت به تاخیر در کاهش نرخ بهره آمریکا، کاهش یافت و به روند کاهشی معاملات روز جمعه ادامه داد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین

تصویر روز:

پیشنهادی