بورس

سرویس خبری بورس

شاخص بورس افت کرد

بازار سرمایه در آخرین روز کاری هفته با کاهش مواجه شد؛ به طوری که شاخص کل با افت ۷۸۱۰ واحد به رقم دو میلیون و ۲۰۹ هزار واحد رسید.

بررسی ادعای طیب نیا درباره رونق بازار ثانویه در بورس

یک کارشناس بورس درباره اظهارات طیب نیا مشاور اقتصادی رئیس جمهور منتخب با اشاره به اینکه رونق بازار ثانویه در بورس در تمام کشورهای پیشرفته مورد توجه است، گفت: این موضوع از اصول فعالیت بازار سرمایه است، اما مهم این است که ما در کشورمان با وجود مشکلات و پیچیدگی های اقتصادی، آن را اجرایی کنیم.

سوخت بورس تمام شد؟

بازار سرمایه که تحت تاثیر انتخابات ریاست جمهوری با شوک مثبت در دو روز ابتدایی هفته مواجه شد، طی دو روز اخیر مقدار اندکی افت کرد و شاخص کل با کاهش ۴۲۷۸ واحد به رقم دو میلیون و ۲۱۷ هزار واحد رسید. با این حال، یک کارشناس حوزه صنعت معتقد است این بازار می‌تواند تا پایان سال مورد توجه سرمایه‌گذاران باشد.

بورس درجا زد

بازار سرمایه پس از دو روز رشد چشمگیر، امروز با افت مواجه شد و شاخص کل با کاهش ۵۱۳۴ واحد به رقم دو میلیون و ۲۲۱ هزار واحد رسید.

ثبت یک رشد دیگر برای بورس

بازار سرمایه برای چهارمین روز طی پنج روز کاری اخیر با رشد مواجه شد؛ به طوری که امروز شاخص کل با افزایش بیش از ۱۰ هزار واحد به رقم دو میلیون و ۱۰۰ هزار واحد رسید.

دیدگاه مشاورین اقتصادی جلیلی و پزشکیان درباره بورس مبهم است

آقابزرگی با بیان این که  اگر شخص یا اشخاصی از همین الان ادعا کنند که مسایل بورس را در کوتاه مدت حل می کند مسلما یا اشتباه می کند یا به طور غلط اطلاع رسانی می کند گفت: ابهامات بسیار در فعالیت گروه ها و مشاورین اقتصادی این دو نامزد ریاست جمهوری وجود دارد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین

تصویر روز:

پیشنهادی