حمل و نقل

سرویس خبری  حمل و نقل

بلیط پروازهای ایران ایر یک ریال بیشتر از مصوب نیست

مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) ضمن تاکید بر اینکه حذف یارانه سوخت هواپیماها، صرفاً هزینه خرید بلیط برای خریداران را بالا می‌برد، از ارائه برنامه‌های ویژه و خاص این شرکت هواپیمایی برای نوروز امسال خبر داد.

بلیت هواپیما امسال گران نمی‌شود/ با حذف یارانه سوخت موافقیم

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه برنامه‌ای برای افزایش قیمت بلیت هواپیما تا پایان سال نداریم، گفت: ما در شورای عالی هواپیمایی کاملا موافقیم نرخ سوخت واقعی شود. اما نظام و کشور باید بپذیرد که درآن صورت قیمت تمام‌شده بلیت نمی‌تواند تابع نرخ‌گذاری مشخص‌شده باشد.

هشدار دومین شرکت اقیانوس‌پیمای جهان

شرکت بزرگ کشتیرانی دانمارکی گروه ای‌ پی مولر- مِرسک به مشتریان توصیه کرد، برای بحران طولانی‌مدت دریای سرخ که می‌تواند تا نیمه دوم سال جاری ادامه یابد، آماده شوند.

طبق برنامه ششم توسعه ۱۶۰۰ کیلومتر راه آهن ساختیم

معاون ساخت و توسعه راه‌آهن شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور گفت: طبق برنامه پنجم توسعه، ۳۶۰ کیلومتر راه‌آهن ساختیم و در برنامه ششم توسعه هم با وجود همه سختی‌ها و مشکلات، ۱۶۰۰ کیلومتر راه آهن ساختیم، درحالی که وضعیت ما در برنامه ششم نسبت به برنامه پنجم بهبودی نداشته و این به‌دلیل توان و ظرفیت مهندسان کشور بوده است.

آخرین وضعیت تامین سوخت کم‌گوگرد برای شناورهای ایرانی

مدیرکل ایمنی و حفاظت دریایی سازمان بنادر و دریانوردی آخرین وضعیت تامین سوخت کم گوگرد برای شناورهای ایرانی را تشریح کرد و گفت: پیش‌نویس «آیین‌نامه اجرایی سوخت‌رسانی دریایی» در جهت تسهیل تامین سوخت کم‌گوگرد در دست تدوین است.

پروازهای چارتری کیش و قشم لغو شد؟

به گفته سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری، لغو پروازهای چارتری کیش و قشم از پایان بهمن ماه صحیح نیست، بلکه این موضوع در دست بررسی است و سازمان هواپیمایی کشوری پس از همه بررسی‌ها نتیجه نهایی را به‌زودی اعلام خواهد کرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین

تصویر روز:

پیشنهادی