سبک زندگی

سرویس خبری  سبک زندگی

تعرفه اپراتورهای ثابت چقدر افزایش یافته است؟

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: موضوع افزایش تعرفه باند پهن یا دیتا برای بخش ثابت و سیار بوده که در بخش سیار زودتر بارگذاری کردند اما اپراتورهای ثابت‌ بعد از اپراتورهای سیار اقدام کردند که بین ۳۰ تا ۳۴ درصد است.

ایران با بحران فروش فرش مواجه است؟

رییس شورای جهانی صنایع دستی که به همراه جمعی از هنرمندان کشورهای دیگر برای حضور در جشنواره بین‌المللی صنایع دستی و هنرهای سنتی فجر (سرو سیمین ٨) حضور پیدا کرده بود، در حاشیه نمایشگاه با خبرنگاران گفت‌وگو کرد. 

یک پیام‌رسان داخلی دیگر دارای قابلیت تماس صوتی و تصویری شد

تماس صوتی و تصویری که با هدف رفع گلایه برخی کاربران سایر کشورهای دیگر که خواهان برقراری ارتباط با اعضای خانواده خود بودند، ایجاد شد و به تازگی و طبق گفته رئیس سازمان تنظیم مقررات ارتباطات، این قابلیت به یک پیام‌رسان داخلی دیگر اضافه شده است.

اشتغال اتباع بیگانه فاقد پروانه کار ممنوع است

بر اساس اعلام اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان تهران، هرگونه اشتغال به کار اتباع بیگانه فاقد پروانه کار در تهران ممنوع است و اقامت مجاز این افراد منوط به روشن شدن وضعیت شغلی آنها خواهد بود.

«عجله دارم» تاکسی‌های اینترنتی تخلف است/ الزام ایران‌خودرو به عرضه ۱۰ هزار خودرو دپو شده

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: در ۱۰ ماه گذشته حدود ۲۳۹ هزار میلیارد ریال از محکومیت‌های صادر شده وارد «اجرای احکام» شده است که در مجموع میزان محکومیت‌ها در مقایسه با مدت مشابه سال قبل بیش از ۳ برابر افزایش داشته است.

افزایش یارانه تشویقی کالابرگ به ۲۲۰ هزار تومان

عناوین مهم ترین خبرهای حوزه کار و تعاون در هفته جاری به اجرای مرحله جدید طرح کالابرگ، موکول شدن تصمیم گیری درباره منطقه ای شدن مزد ۱۴۰۳ به شورای عالی کار، استفاده از ظرفیت تعاونی‌های پوشاک در عرصه بین الملل و تحقق ۹۳ درصدی اهداف اشتغال خانگی در دولت سیزدهم اختصاص داشت.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین

تصویر روز:

پیشنهادی