روز: دی ۲۷, ۱۴۰۲

سرویس خبری دی ۲۷, ۱۴۰۲

راهکار افزایش قدرت خرید مردم

نماینده کارفرمایان در شورای عالی کار با تاکید بر تامین حداقل‌های زندگی نیروی کار گفت: بزرگترین کاری که در این زمینه باید انجام داد این است که قدرت پول ملی را افزایش و تورم را کاهش دهیم تا افزایش دستمزدها منجر به کاهش قدرت خرید مردم نشود.

سقف ارزشی واردات کارت‌های بازرگانی با رتبه‌بندی اعتباری تعیین می‌شود

با توجه به تصویب‌نامه هیئت‌وزیران، موضوع « اصلاح ماده ۱۰ آئین‌نامه اجرایی قانون مقررات صادرات و واردات » مجدداً اصلاح و مقرر شد که از این‌ پس سقف ارزشی واردات برای دریافت‌کنندگان کارت بازرگانی که قبلاً ۵۰۰ هزار دلار محاسبه می‌شد، بر اساس رتبه‌بندی اعتباری سامانه یکپارچه اعتبارسنجی و رتبه‌بندی اعتباری تعیین شود.

هیچ کمبودی در توزیع سوخت زمستانی کشور نیست

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: هیچ کمبودی در توزیع سوخت زمستانی کشور وجود ندارد و در سه روز گذشته نیز ۸۲ میلیون لیتر انواع فرآورده نفتی به‌صورت ویژه در مناطق پربارش کشور توزیع شده است.

روز آرام بازار سرمایه

بازار بورس در آخرین روز کاری هفته ۹۹۲ واحد کاهش یافت و شاخص کل به رقم دو میلیون و ۱۸۵ واحد رسید.

هیچ ماده نگهدارنده‌ای در کنسرو ماهی نیست

رئیس سندیکای صنایع کنسرو ایران گفت: صنعت کنسرو سازی بر مبنای فرآیند حرارت‌دهی خاص و استفاده از ظروف غیر قابل نفوذ مدت ماندگاری محصولات کنسروی را بدون استفاده از ماده نگهدارنده افزایش می‌دهد.

جنجال بازی جدید تلگرام؛ نات‌کوین کلاهبرداری است؟

بررسی‌ها حاکی است یک بازی مبتنی بر یک شبکه اجتماعی خارجی که پرسروصدا و به نوعی جنجالی شده، به سرعت در حال رشد است و کاربران بسیاری به دلایل مختلف از جمله احتمال ارزش یافتن آن در آینده به عنوان یک رمزارز، نسبت به استخراج آن اقدام می‌کنند.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین

تصویر روز:

پیشنهادی