معرفی بیش از ۳۰۰ فقره ملک مازاد دولتی

معرفی بیش از ۳۰۰ فقره ملک مازاد دولتی

 بیست و هفتمین جلسه کمیته تخصصی مولدسازی دارایی‌های دولت با حضور اعضای این کمیته در محل سالن تلاش وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار و در آن بیش از ۳۰۰ فقره ملک مازاد دولتی متعلق به دستگاه‌های مختلف، به عنوان ملک مازاد شناخته شد.

به گزارش اقتصاد نگار به نقل از وزارت اقتصاد، بیست و هفتمین جلسه کمیته تخصصی مولدسازی دارایی‌های دولت با حضور اعضای این کمیته در محل سالن تلاش وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار شد. در این جلسه مالک رحمتی معاون وزیر اقتصاد و رئیس کل سازمان خصوصی سازی، نماینده رئیس قوه قضائیه، نماینده رئیس مجلس شورای اسلامی، نمایندگان رئیس سازمان برنامه و بودجه، وزیر کشور و وزیر راه و شهرسازی و نمایندگان دستگاه‌های اجرایی مرتبط حضور داشتند.

اعضای این جلسه با مازاد بودن ۲ فقره ملک با بهره برداری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در استان‌های کهگیلویه و بویر احمد و مرکزی و سه قطعه زمین با بهره برداری شرکت گاز واقع در استان مرکزی موافقت کردند. در ادامه تعداد ۴ فقره ملک با بهره برداری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، واقع در استان‌های زنجان، مازنداران و تعداد ۲ فقره ملک با بهره برداری وزارت دادگستری در استان زنجان توسط اعضا مورد بررسی قرار گرفت و مازاد اعلام شد.

در بیست و هفتمین جلسه کمیته تخصصی مولدسازی، ۱۵ فقره ملک (مدرسه) با بهره برداری وزارت آموزش و پرورش در استان‌های کهگیلویه و بویر احمد، فارس و کرمان بررسی و مازاد اعلام گردید. همچنین تعداد ۹ فقره ملک با بهره برداری وزارت جهاد کشاورزی در استان کهگیلویه و بویر احمد، ۲۹۴ فقره آپارتمان با بهره‌برداری وزارت نیرو در استان خوزستان و ۲۷ فقره ملک با بهره‌برداری وزارت بهداشت در استان فارس بررسی و به عنوان املاک مازاد معرفی شد.

اعضای این کمیته تخصصی یک فقره ملک با بهره برداری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان فارس و یک قطعه زمین با بهره‌برداری وزارت اقتصاد در استان مرکزی را مازاد تشخیص دادند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

http://eghtesadnegar.com/?p=9762

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: