۷۰۰ دستگاه ماشین آلات راهداری وارد کشور می‌شود

۷۰۰ دستگاه ماشین آلات راهداری وارد کشور می‌شود

معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت: ۷۰۰ دستگاه ماشین آلات راهداری وارد کشور خواهد شد.

به گزارش اقتصادنگار به نقل از ایسنا، رضا اکبری بیست و چهارم خرداد در آیین تکریم و معارفه مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان ضمن گرامیداشت یاد شهدای خدمت بیان کرد: باتوجه به اینکه لرستان در مسیر کریدورهای مهم حمل و نقل کشور قرار دارد ضرورت دارد ایمنی شبکه راه های این استان ارتقاء یابد.

وی ادامه داد: سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای عرصه خدمت و دوندگی بوده و مدیران استان‌ها همانند دونده‌هایی هستند که چوب خدمت را به دیگری تحویل می‌دهند.

این مسئول افزود: واردات ماشین آلات راهداری به کشور سال گذشته در مجلس شورای اسلامی مصوب و پس از آن مجوز این مهم به استان‌های مختلف و لرستان با توجه به وسعت و حجم مشکلات این منطقه داده شد.

اکبری گفت: در صورت رفع مشکلات و اختلاف نظرها با سازمان صمت، ۷۰۰ دستگاه ماشین آلات راهداری وارد کشور خواهد شد.

معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای همچنین افزود: لرستان یک استان مولد کشاورزی، دامپروری و معدنی، دارای کریدورهای مهم حمل و نقل از جمله ۲ محور آزادراهی و نزدیک به مرزهای غربی بوده اما ایمنی شبکه راه‌های آن پایین است.

وی با بیان اینکه کارهای بسیاری بابت بازسازی سیل ۹۸ هم باقی مانده است. اضافه کرد: از مهندس امرایی مدیرکل جدید انتظار می رود مواردی از جمله ارتقای ایمنی راه‌ها، انجام امور کارشناسی با تحلیل تصادفات، توزیع به جا و مناسب اعتبارات، تکمیل طرح های نیمه تمام و رسیدگی به رفاهیات کارکنان از جمله نیروهای شرکتی راهداری که  از اولویت‌های مهم در استان لرستان پیگیری کنند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

http://eghtesadnegar.com/?p=14938

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: