بازار طلای جهانی به کما رفت

بازار طلای جهانی به کما رفت

قیمت طلا امروز پنج‌شنبه (۹ مه) ثابت بود زیرا سرمایه‌گذاران تمرکز خود را بر روی داده‌های اقتصادی ایالات متحده معطوف کردند که می‌تواند بینش بیشتری در مورد زمان‌بندی کاهش نرخ بهره فدرال رزرو ارائه دهد.

به گزارش اقتصادنگار به نقل از ایسنا، بهای هر اونس طلا تغییر چندانی نداشت و به ۲۳۰۷ دلار و ۹۶ سنت رسید. قیمت طلای آمریکا با ۰.۳ درصد کاهش به ۲۳۱۵ دلار رسید.

داده های هفتگی بیکاری در ایالات‌متحده امروز و  شاخص احساسات مصرف‌کننده میشیگان در روز جمعه ارائه می‌شود. داده‌های شاخص قیمت مصرف‌کننده قرار است هفته آینده منتشر شود.

با توجه به ابزار FedWatch CME، معامله گران در حال حاضر با احتمال ۶۶ درصد قیمت گذاری می‌کنند که فدرال رزرو در ماه سپتامبر نرخ بهره را کاهش دهد. نرخ بهره پایین‌تر، هزینه فرصت نگهداری شمش را کاهش می‌دهد.

بانک مرکزی انگلیس احتمالاً با کاهش تورم به اولین کاهش نرخ بهره خود در چهار سال اخیر نزدیک‌تر می‌شود، اما احتمالاً در مورد سیگنال دادن به حرکت قریب‌الوقوع محتاط خواهد بود.

طبق گزارش رویترز، در بازار سایر فلزات ارزشمند، بهای هر اونس نقره با ۰.۲ درصد کاهش به ۲۷.۲۹ دلار رسید. پلاتین با ۰.۴ درصد افزایش به ۹۷۵.۷۵ دلار و پالادیوم ۰.۳ درصد افزایش یافت و به ۹۵۴.۲۳ دلار رسید.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

http://eghtesadnegar.com/?p=13742

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: