عرضه دستاوردهای ۳۵ تولیدکننده ایرانی اسباب‌بازی در نمایشگاه کالای کودک روسیه

عرضه دستاوردهای ۳۵ تولیدکننده ایرانی اسباب‌بازی در نمایشگاه کالای کودک روسیه

نمایشگاه کالای کودک روسیه (Kids Russia) با حضور جمعی از واحدهای صنایع خلاق ایرانی و حمایت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری به مدت چهار روز در شهر مسکو برگزار شد.

به گزارش اقتصادنگار به نقل از ایسنا، در این نمایشگاه که هشتم اسفند ماه به عنوان یکی از مهمترین رویدادهای فرهنگی در شهر مسکو برگزار شد، انواع اسباب بازی و وسایل سرگرمی و محصولات کودکان و فعالیت‌های اوقات فراغت در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفت. این رویداد بستری است که در آن صنعتگران و تولیدکنندگان صنعت کالای کودک تعامل مستقیمی با مخاطبان خود داشته باشند. بهار هر سال متخصصان این صنعت از تمام مناطق روسیه و همچنین خارج از کشور به مسکو می‌روند تا در نمایشگاه تجاری بازی‌ها، اسباب‌بازی‌ها و سرگرمی‌ها در روسیه شرکت کنند.

این نمایشگاه منحصراً روی تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان کالاهای کودکان متمرکز شده و با ارائه ترکیبی منحصر به فرد از طیف گسترده‌ای از محصولات و اطلاعات هدفمند این صنعت فرصت‌های بی‌شماری را برای ارتباطات تجاری بین شرکت‌های درگیر در این صنعت فراهم می‌آورد.

با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های فرهنگی و نرم معاونت علمی و سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی ۳۵ شرکت تولیدکننده اسباب‌بازی کشورمان، محصولات با کیفیت و جذاب خود را در معرض تماشای بازدیدکنندگان روس قرار دادند.

مسعود حسنلو، دبیر ستاد توسعه فناوری‌های فرهنگی و نرم معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری که به عنوان نماینده این معاونت در نمایشگاه حضور داشت، با ابراز خرسندی از حضور نمایندگان صنایع خلاق فرهنگی هنری ایران در این رویداد بزرگ، تصریح کرد: این رویداد به عنوان سرآغاز آشنایی بیشتر فعالان ایرانی با همتایان بین‌المللی خود می‌تواند زمینه‌های توسعه همکاری‌ها در این عرصه را فراهم کند.

به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری، در این رویداد چهار روزه که یکی از معتبرترین نمایشگاه‌های جهان در رشته اسباب‌بازی محسوب می‌شود، به جز کشورمان نمایندگان و فعالانی از کشورهای ترکیه، چین و ازبکستان نیز حضور داشتند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

http://fa.eghtesadnegar.com/?p=11535

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: