تسلا باز هم به جنگ رفت!

تسلا باز هم به جنگ رفت!

تسلا از مشوق‌های جدیدی از جمله یارانه‌های بیمه رونمایی کرد تا مصرف‌کنندگان را در بزرگ‌ترین بازار خودروی جهان و جایی که غول خودروی الکتریکی ایالات‌متحده در یک جنگ طولانی قیمت با رقبایی مانند بی وای دی است، جذب کند.

به گزارش اقتصادنگار به نقل از ایسنا، شرکت خودروسازی تسلا اعلام کرد که خریداران خودروهای سدان مدل ۳ و شاسی بلندهای مدل Y تا پایان ماه مارس مشمول حداکثر ۳۴۶۰۰ یوان ( ۴۸۰۷.۷۶ دلار) مشوق خواهند بود.

از جمله مشوق‌ها می‌توان به تخفیف ۸۰۰۰ یوانی در محصولات بیمه خودرو با مشارکت تسلا و ۱۰ هزار یوان تخفیف در صورت انتخاب تغییر رنگ توسط خریدار اشاره کرد. تسلا همچنین برنامه‌های تامین مالی ترجیحی با زمان محدود ارائه می‌دهد که می‌تواند تا ۱۶۶۰۰ یوان برای خرید مدل Y صرفه‌جویی کند.

تسلا قیمت برخی از خودروهای مدل ۳ و Y در چین را در ماه ژانویه و در مواجهه با کاهش تقاضا و افزایش رقابت، کاهش داد و از اول فوریه برای برخی از مدل‌های Y تخفیف‌های نقدی ارائه کرد. بزرگترین رقیب محلی آن بی‌وای‌دی قیمت اولیه نسخه جدید شاسی بلند هیبریدی Song Pro خود را ۱۵.۴ درصد کاهش داد.

بی‌وای‌دی که تسلا را به عنوان برترین سازنده خودروهای برقی جهان در فصل چهارم از سلطنت خلع کرد، در ماه فوریه با تخفیف‌های بزرگ‌تری برای مجموعه‌ای از نسخه‌های خودروی جدید پاسخ داد.

بر اساس گزارش رویترز، تسلا با رقابت سختی در چین از سوی سازندگان خودروهای برقی مانند بی وای دی مواجه است که در فروش خودروی الکتریکی باتری از تسلا پیشی گرفت.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

http://eghtesadnegar.com/?p=11517

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: