کاهش فروش عامل کاهش قیمت فورد شد؟

کاهش فروش عامل کاهش قیمت فورد شد؟

شرکت فورد موتور اعلام کرد که پس از کاهش شدید فروش در ژانویه، قیمت شاسی‌بلند برقی موستانگ ماخ‌ ای خود را تا ۸۱۰۰ دلار کاهش داده است.

به گزارش اقتصادنگار به نقل از ایسنا، فورد اعلام کرد که کاهش قیمت‌ها در حالی اتفاق می‌افتد که این خودروساز به تطبیق خود با بازار برای دستیابی به ترکیب بهینه رشد فروش و ارزش مشتری ادامه می‌دهد.

خودروساز در میشیگان اعلام کرد که فروش ماخ ای در ایالات‌متحده با ۵۱ درصد کاهش در ژانویه به ۱۲۹۵ دستگاه رسیده است. کراس اوور مدل Y تسلا که با ماخ ای رقابت می‌کند، از ۴۲ هزار و ۹۹۰ دلار قبل از ۷۵۰۰ دلار اعتبار مالیاتی فدرال شروع می‌شود.

سازنده خودروهای برقی به رهبری ایلان ماسک در اوایل سال گذشته در تلاش برای افزایش تقاضا و به دست آوردن سهم بیشتری از بازار، جنگ قیمتی را به راه انداخت. فورد و دیگر خودروسازان قدیمی، حرکت خودروهای برقی خود را کند کرده‌اند و در عوض بر روی مدل‌های هیبریدی و گازسوز تمرکز کرده‌اند.

بر اساس گزارش رویترز، فورد در ژانویه اعلام کرد که تولید وانت پیکاپ لایتنینگ F۱۵۰ خود را کاهش خواهد داد و تولید را در مرکز خودروهای الکتریکی میشیگان روژ به یک شیفت از اول آوریل کاهش می‌دهد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

http://eghtesadnegar.com/?p=11127

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: