افزایش ۶۰ میلیون مترمکعبی مصرف گاز در بخش خانگی

افزایش ۶۰ میلیون مترمکعبی مصرف گاز در بخش خانگی

مدیر مرکز راهبری شبکه گاز کشور گفت: با توجه به استقرار توده هوای سرد در کشور مصرف گاز در بخش‌های خانگی، تجاری و صنایع غیرعمده، نسبت به دیروز ۶۰ میلیون مترمکعب افزایش یافته است. مدیر مرکز راهبری شبکه گاز کشور گفت: با توجه به استقرار توده هوای سرد در کشور مصرف گاز در بخش‌های خانگی، تجاری و صنایع غیرعمده، نسبت به دیروز ۶۰ میلیون مترمکعب افزایش یافته است.

به گزارش اقتصادنگار به نقل از ایسنا، سعید عقلی در گفت‌وگویی تلویزیونی با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته مصرف گاز در بخش‌های خانگی، تجاری و صنایع غیرعمده، به ۵۵۲ میلیون مترمکعب رسید که از این میزان ۳۸۶ میلیون مترمکعب در بخش خانگی مصرف شده است، اظهار کرد: نسبت به دیروز ۶۰ میلیون مترمکعب گاز بیشتری مصرف شده است.

وی افزود: ۶۹ درصد تولید گاز کل کشور در بخش‌های خانگی، تجاری و صنایع غیرعمده مصرف شده است و پیش بینی می‌شود با توجه به استقرار توده هوای سرد در کشور مصرف گاز افزایش یابد.

مدیر مرکز راهبری شبکه گاز کشور تاکید کرد: هفته گذشته با کنترل مدیریت مصرف در بخش‌های مختلف به ویژه صنعتی و صنایع بزرگ، تأمین گاز مشابه روزهای گذشته در بخش‌های مختلف خانگی، تجاری، صنایع غیرعمده و نیروگاهی انجام شد و هم اکنون در هیچ نقطه از کشور قطعی گاز نداریم.

به گفته عقلی از مردم استان‌های مازندران و اصفهان که در اقلیم سه قرار دارند و سرانه مصرفشان بالاتر از استان‌هایی است که در اقلیم دو مانند خراسان رضوی هستند و سرانه مصرفشان ۱۵ مترمکعب به ازای هر واحد مسکونی خانگی و عمومی است درخواست می‌کنم با مدیریت مصرف در تامین پایدار گاز سراسر کشور مشارکت داشته باشند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

http://eghtesadnegar.com/?p=11032

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: