مشکل متعهدین ارزی سال ۹۷ به زودی حل می‌شود

مشکل متعهدین ارزی سال ۹۷ به زودی حل می‌شود

رئیس کل سازمان توسعه تجارت از حل مشکل متعهدین ارزی سال ١٣٩٧ طی روزهای آینده خبر داد.

به گزارش اقتصادنگار به نقل از ایسنا، مهدی  ضیغمی با حضور در استان البرز و شهرک صنعتی سپهر نظرآباد از تعدادی از شرکت‌های حاضر در این شهرک صنعتی بازدید کرد و ضمن بررسی مشکلات پیش روی تولید و صادرات این شرکت‌ها، بر حل مشکلات این صنایع جهت افزایش تولید و صادرات تاکید شد.

معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران در این بازدید ضمن تاکید بر احیای واحدهای تولیدی و افزایش ظرفیت تولیدی صنایع، اظهار امیدواری کرد ظرفیت خالی صنایع با افزایش توان و ظرفیت صادراتی و تقویت فروش داخلی پر شود. ضیغمی همچنین با اشاره به اهمیت احیای واحدهای تولیدی بر افزایش ظرفیت اشتغال‌زایی این صنایع تاکید کرد.

رئیس کل سازمان توسعه تجارت همچنین از حل مشکلات مربوط به متعهدین ارزی سال ١٣٩٧ طی روزهای آینده خبر داد و گفت: با آغاز به کار سامانه مربوطه، متعهدین ارزی با پرداخت ریالی می‌توانند تعهد خود را ایفا کنند. به گفته او در نوبت بعدی، متعهدین ارزی سال‌های ١٣٩٨ ، ١٣٩٩ و ۱۴۰۰ نیز می‌توانند با پرداخت ریالی که توسط کمیته اقدام ارزی اعلام خواهد شد، نسبت به رفع تعهد ارزی اقدام کنند و محدودیت مربوط به کارت‌های بازرگانی این دسته از فعالان اقتصادی برطرف خواهد شد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

http://eghtesadnegar.com/?p=10753

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: