اقدام جدید بانک بریکس

اقدام جدید بانک بریکس

بانک بریکس بزرگترین اوراق قرضه پنج ساله به ارزش ۸۴۵ میلیون دلار را منتشر کرد.

به گزارش اقتصادنگار به نقل از ایسنا، سرویس مطبوعاتی این بانک اعلام کرد بانک توسعه جدید (NDB) که توسط کشورهای بریکس ایجاد شده است، اوراق قرضه به ارزش ۶ میلیارد یوان (حدود ۸۴۵ میلیون دلار) در بازار اوراق قرضه بین بانکی چین برای تامین مالی پروژه‌های توسعه پایدار منتشر کرد.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی وب سایت بانک، این بزرگترین انتشار اوراق قرضه پنج ساله به یوان از نظر حجم، برای کل دوره فعالیت بانک است.

خالص درآمد حاصل از فروش اوراق قرضه به‌عنوان منابع عمومی شرکتی بانک برای تامین مالی پروژه‌های مختلف در کشورهای عضو استفاده خواهد شد و تا ۱۰۰ درصد از درآمد حاصل از فروش آنها می‌تواند به یوان به خارج از کشور ارسال یا به ارزهای دیگر تبدیل شود.

لسلی ماسدوروپ، معاون بانک، در بیانیه مطبوعاتی گفت انتشار موفقیت‌آمیز بزرگترین اوراق قرضه پاندا پنج ساله، لحظه‌ای مهم برای بانک توسعه جدید است. این مورد بیانگر تجمع منابع ما برای تامین مالی زیرساخت‌ها و توسعه پایدار را نشان می‌دهد.

با انتشار ۶ میلیارد یوان اوراق قرضه پاندا پنج ساله، مجموع اوراق پاندا منتشر شده توسط بانک توسعه جدید به ۴۷.۵ میلیارد یوان (حدود ۶.۶ میلیارد دلار) رسیده است.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

http://fa.eghtesadnegar.com/?p=10527

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: