روز سبز گروه‌های املاک در بورس

روز سبز گروه‌های املاک در بورس

بازار سرمایه در اولین روز هفته ۳۳۶۳ واحد رشد کرد و شاخص کل دو میلیون و ۱۲۶ هزار واحد رسید. امروز اوضاع گروه‌های انبوه‌سازی و فلزات اساسی از شرایط به نسبت بهتری در مقایسه با دیگر گروه‌ها برخوردار بودند.

به گزارش اقتصاد نگار به نقل از ایسنا، بازار سرمایه پس از رشد نسبی روز چهارشنبه، امروز نیز تقریبا به همان میزان افزایش یافت. این در حالی است که تا قبل از چهارشنبه هفته قبل، بازار هفت روز پشت هم با ریزش مواجه شده بود. به نظر می‌رسد با کمرنگ شدن اثر ریسک‌های غیر اقتصادی و عوامل درونی مثل تعیین نرخ خوراک پالایشی‌ها بازار سرمایه در حال بازیابی خود است.

به هر ترتیب، شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در اولین روز کاری هفته ۳۳۶۳ واحد افزایش یافت و به عدد دو میلیون و ۱۲۶ هزار و ۸۵۵ واحد رسید.

شاخص هم‌وزن هم با رشد ۵۴۱۳ واحد در عدد ۷۳۳ هزار و ۳۷۷ واحد ایستاد.

امروز بیش از ۳۲۴ هزار معامله به ارزش ۴۱۹۹ میلیارد تومان در بورس اوراق بهادار تهران

فملی، فولاد و ثفارس بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل بورس داشتند اما حکشتی منفی شد. از نمادهای پرتراکنش نیز می‌توان به داتام، ثشاهد، شستا و ثفارس اشاره کرد که به جز شستا سایر نمادها مثبت به کار خود پایان دادند.

فرابورس ایران نیز امروز ۲۱۴ واحد افزایش یافت و شاخص کل آن به ۲۵ هزار و ۴۹۴ واحد رسید. امروز اکثر نمادهای تاثیرگذار فرابورس مثبت شدند.

تعداد معاملات فرابورس بیش از ۲۴۲ هزار فقره بود که ارزش آن به بیش از ۱۶ هزار میلیارد تومان رسید.

هرمز، ارفع، انتخاب و وهور بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص فرابورس  داشتند. فصبا، نخریس و کرومت از نمادهای تاثیرگذار مثبت بودند و نطرین منفی شد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

http://eghtesadnegar.com/?p=10255

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: