دلایل کاهش دسترسی برخی نانوایان به آرد / بررسی قیمت گندم

دلایل کاهش دسترسی برخی نانوایان به آرد / بررسی قیمت گندم

در هفته جاری خبرهای مهمی در بخش کشاورزی و بازار منتشر شد که از مهمترین آنها می‌توان به تشریح دلایل کاهش دسترسی نانوایان به آرد، بررسی قیمت گندم و روند کاهشی قیمت مرغ اشاره کرد.
به گزارش اقتصادنگار به نقل از ایسنا، خلاصه‌ای از خبرها در ادامه آمده است:

کاهش قیمت مرغ

مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی کشور گفت: با توجه به جوجه ریزی های انجام شده قیمت مرغ رو به کاهش است.

پیشنهاد خرید گوشت قرمز با بن کارت

مدیرعامل اتحادیه مرکزی دام سبک کشور هم اعلام کرده در بسیاری از سازمان‌ها بن کارتی برای خرید محصولات غذایی در اختیار پرنسلشان قرار می دهند تا آنها بتوانند خرید کنند. برای خرید گوشت نیز می توان همین کار را کرد و به مردم بن خرید گوشت قرمز داد.

راهکارهای برای جلوگیری از قاچاق زعفران

رییس اتحادیه صادرکنندگان زعفران یکی از راه‌های جلوگیری از قاچاق زعفران را فروش ارز حاصل از صادرات با قیمت توافقی عنوان کرد و گفت: دلیل قاچاق این محصول در کشور ما موانع صادراتی است که می توان با رفع این موانع و تشدید نظارت بر گمرکات کشور این مشکل را حل کرد.

قیمت خرید تضمینی گندم

یک کارشناس اقتصادی گفته است: با توجه به شرایطی که کشور با آن مواجه است و شاخص‌های تعیین کننده قیمت گندم، قیمت ۱۷هزار و۵۰۰ تومان برای هرکیلو گندم قیمت تقریبا معقولی است.

کاهش حقوق گمرکی واردات مواد اولیه شیرخشک

روز گذشته نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای سال ۱۴۰۳ حقوق گمرکی واردات شیرخشک مخصوص اطفال و مواد اولیه آنها را به یک درصد کاهش دادند.

دلایل کاهش دسترسی برخی نانوایان به آرد یارانه ای

مدیر هوشمندسازی یارانه آرد و نان گفت: کاهش دسترسی نانوایان به آرد یارانه‌ای صرفا ناشی از عدم فروش نان به مردم و سوءاستفاده از آرد یارانه‌ای یا ثبت تراکنش‌های غیرواقعی و متقلبانه با انگیزه بهره‌مندی از یارانه بیشتر یا گرانفروشی نان رقم می خورد و محدودیتی در عرضه نان برای رفع نیاز خانواده ها برای هیچ یک از نانوایان کشور وجود ندارد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

http://eghtesadnegar.com/?p=10187

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: