ضیغمی: هنوز ثبت‌نام جانبازان برای خودروهای وارداتی آغاز نشده است

ضیغمی: هنوز ثبت‌نام جانبازان برای خودروهای وارداتی آغاز نشده است

در حالیکه مقرر شد از امروز (چهارشنبه)، امکان ثبت‌نام خودروهای وارداتی جانبازان فراهم شود و در وهله‌ اول طی امروز و فردا، جانبازان ۷۰ درصدِ ویژه، برای ثبت‌نام خود اقدام کنند؛ تا این لحظه هنوز سایت برای ثبت‌نام در دسترس قرار نگرفته است، اما برخی رسانه‌ها، از اختلال سامانه و تلاش سازمان توسعه تجارت برای رفع این اختلال صحبت کرده‌اند؛ در این رابطه، رئیس سازمان توسعه تجارت تاکید کرد که قیدی برای "صبح" در اطلاعیه ثبت‌نام وجود نداشته و هنوز سایت سامانه برای ثبت‌نام فعال نشده که بخواهد اختلال داشته یا نداشته باشد.

به گزارش اقتصادنگار به نقل از ایسنا، طبق آنچه که اعلام شده بود، روز گذشته (سه‌شنبه)، دفتر مسکن و تسهیلات رفاهی بنیاد شهید و امور ایثارگران، اطلاعیه‌ای پیرامون واردات خودرو برای جانبازان ۵۰ درصد و بالاتر ارائه کرد که بر اساس آن مقرر شده است از امروز (چهارشنبه ۴ بهمن ماه) تا پنجشنبه هفته آینده (۱۲ بهمن ماه) فرآیند ثبت‌نام جانبازان مشمولان طرح واردات خودروی جانبازان در  سه سطح و موعد سه روزه برای ثبت‌نام کلی جاماندگان و ویرایش اجرایی شود.

بر این اساس  از امروز، ثبت‌نام خودروهای وارداتی برای جانبازان مشمول آغاز خواهد شد و این افراد می‌توانند طبق زمانبندی اعلام شده ظرف ٩ روز، برای ثبت‌نام خودروی وارداتی مورد نظر خود با مراجعه به سایت Janbazan.saleauto.ir اقدام کنند.

طبق آنچه که اعلام شده است، امروز و فردا (چهارم و پنجم بهمن‌ ماه) جانبازان ۷۰ درصد ویژه، جمعه و شنبه (ششم و هفتم بهمن‌ ماه) سایر جانبازان ۷۰ درصد و روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته آینده (هشتم و نهم بهمن‌ ماه) جانبازان ۵۰ تا ۶۹ درصد می‌توانند با مراجعه به سایت مذکور، ثبت‌نام‌ خود برای خودروهای وارداتی را انجام دهند. در نهایت نیز روزهای ۱۰، ۱۱ و ۱۲ بهمن ماه (سه‌شنبه تا پنجشنبه هفته آینده) در نظر گرفته شده تا مجدداً، سامانه برای کلیه جانبازان واجد شرایط بازگشایی شود تا چنانچه فردی از مشمولان از ثبت‌نام جامانده یا قصد ویرایش دارد، اقدام مورد نظر خود را انجام دهند.

در این اطلاعیه قیدی برای آغاز ثبت‌نام از صبح چهارشنبه دیده نشده است؛ این در حالیست که برخی، عدم دسترسی سایت مذکور تا این لحظه را، اختلال سامانه تلقی کرده و اعلام کرده‌اند، سازمان توسعه تجارت نیز در پی رفع این اختلال است.

سایت هنوز بالا نیامده که اختلال داشته باشد/قیدی برای صبح نبود

در این رابطه، مهدی ضیغمی-رئیس سازمان توسعه تجارت – در گفت‌وگو با ایسنا، شفاف‌سازی کرد: هنوز سایت سامانه برای ثبت‌نام جانبازارن فعال نشده و فرآیند ثبت‌نام آغاز نشده که بخواهد اختلال داشته باشد. ضمن اینکه در اطلاعیه‌ها قید آغاز ثبت‌نام از “صبح” در کار نبرده است.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

http://eghtesadnegar.com/?p=10135

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: