عرضه همزمان خودروهای برقی و وارداتی در سامانه یکپارچه

عرضه همزمان خودروهای برقی و وارداتی در سامانه یکپارچه

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: خودروهای برقی و وارداتی همزمان در سامانه عرضه خواهند شد تا مردم بتوانند انتخاب کنند.

به گزارش اقتصادنگار به نقل از ایسنا،عباس علی‌آبادی امروز در حاشیه بیست و ششمین دوره همایش رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه بازار خودرو رو به بهبود است، گفت: اما یک عده در این بازار حضور دارند که به فکر منافع خود و سودهای کلان هستند و از این فضا سوءاستفاده می‌کنند. با این حال مردم هم باید صبوری کنند.

وی از رشد تولید خودروهای داخلی و مونتاژی در سال جاری خبر داد و گفت: عرضه آزاد در خودروهای وارداتی انجام می‌شود، چراکه تا پایان سال هم تعهدات انجام خواهد شد و از سوی دیگر واردات خودرو نیز ادامه دارد. همچنین خودروهای برقی و وارداتی همزمان در سامانه عرضه خواهد شد تا مردم بتوانند انتخاب کنند.

علی آبادی در خصوص اختصاص خودرو به جانبازان گفت: این موضوع در کارگروه وزارت صمت مطرح و با نظر مثبت تایید شده و بعد از تصویب در دولت اجرا خواهد شد. البته این موضوع  برای سال آینده در برنامه هم دیده شده است.

وزیر صمت در پایان گفت: از سال آینده همه شرکت‌ها باید در رتبه‌بندی شرکت کنند تا مشخص شود در چارچوب سیاست‌های ملی حرکت می‌کنند یا نه. در غیر این صورت نمی‌توانند از مزیت‌های ارز، تسهیلات و غیره استفاده کنند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

http://eghtesadnegar.com/?p=10079

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: