اینستاگرام و فیس‌بوک به اروپایی‌ها حق انتخاب بیشتری داد

اینستاگرام و فیس‌بوک به اروپایی‌ها حق انتخاب بیشتری داد

شرکت متا روز دوشنبه اعلام کرد برای رعایت قوانین اتحادیه اروپا، به کاربران اینستاگرام و فیس بوک در این منطقه، گزینه‌های بیشتری درباره نحوه استفاده از سرویس‌های شبکه اجتماعی این شرکت عرضه خواهد شد.

به گزارش اقتصادنگار به نقل از ایسنا، بزرگترین شرکت شبکه اجتماعی جهان، جدیدترین شرکتی است که پس از تلاش‌های گوگل برای رعایت قانون بازارهای دیجیتال اتحادیه اروپا، تغییراتی را برای رعایت این قانون می‌دهد.

ظرف مدت چند هفته آینده، کاربران پلتفرم‌های شبکه اجتماعی متا، اعلان‌هایی را دریافت می‌کنند که به آنها اطلاع می‌دهند که می‌توانند انتخاب کنند که آیا دوست دارند اطلاعات خود را با سرویس‌های این شرکت به اشتراک بگذارند یا خیر.

شرکت متا پیش از این، دسترسی به اشتراک پولی بدون تبلیغات فیس‌بوک و اینستاگرام را به کاربران در اروپا عرضه کرده بود. این اشتراک در واکنش به مقررات سخت‌گیرانه اتحادیه اروپا پیرامون نحوه جمع آوری داده‌های کاربران و استفاده از آنها در اروپا، عرضه شد. شرکت متا امیدوار است با عرضه طرح اشتراک بدون تبلیغات، به کاربران حق انتخاب دهد تا بین دسترسی به اینستاگرام و فیس‌بوک رایگان به همراه تبلیغات شخصی سازی شده و نسخه‌های بدون تبلیغات و پولی این دو پلتفرم، انتخاب کنند.

بر اساس گزارش رویترز، تحت قانون بازارهای دیجیتال که متا باید تا هفتم مارس به آن عمل کند، شرکت‌ها موظفند با خدمات و محصولات خود با روشی که با سرویس‌های رقبای خود رفتار می‌کنند، رفتار کنند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

http://eghtesadnegar.com/?p=10074

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: