روز: بهمن ۲۳, ۱۴۰۲

سرویس خبری بهمن ۲۳, ۱۴۰۲

مهلت ثبت‌نام خودروهای وارداتی امشب تمام می‌شود

مهلت ثبت‌نام ۱۳ خودروی وارداتی که از ۱۶ بهمن ماه برای متقاضیان قدیم (ثبت‌نامی‌های اسفند ماه سال گذشته) و متقاضیان جدید از محل مازاد خودروهای وارداتی فراهم شده بود، پس از دو مرحله تمدید، امشب (دوشنبه ۲۳ بهمن ماه) به پایان خواهد رسید.

افزایش عرضه مرغ و کاهش عرضه گوشت قرمز

مطابق اعلام مرکز آمار ایران، عرضه گوشت قرمز در کشتارگاه‌های رسمی کشور در دی ۱۴۰۲ به ۳۳.۵ هزار تن و عرضه گوشت انواع طیور نیز به ۱۹۲ هزار تن رسید که عرضه گوشت کاهش داشته و عرضه مرغ افزایش یافته است.

خروج نقدینگی حقیقی‌ها از بورس خوب است یا بد؟

بورس امروز در حالی آغاز شد که روند خروج نقدینگی حقیقی‌ها برای چهارمین روز متوالی با ثبت رقم ۲۹ میلیارد تومان همچنان ادامه یافت که به اعتقاد یک کارشناس اقتصادی خروج سرمایه حقیقی‌ها نکته مثبتی برای رشد بورس محسوب نمی‌شود.

هزینه ماهانه سبد معیشت کارگران ۲۳.۵ میلیون تومان اعلام شد

نایب رئیس کانون هماهنگی شورای اسلامی کار استان تهران از آغاز به کار کمیته دستمزد کانون با هدف بررسی هزینه‌ها و محاسبه تورم سبد معیشت خانوارهای کارگری خبر داد و هزینه ماهانه سبد معیشت کارگران را ۲۳.۵ میلیون تومان اعلام کرد.

سرمایه‌گذاری ۵۰ هزار میلیارد تومانی بخش خصوصی در بنادر

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه زیرساخت‌هایی که این سازمان در حوزه حمل‌ونقل فراهم کرده، باعث شده بخش خصوصی به سازمان بنادر اعتماد کند، گفت: از این رو، در هفته حمل‌ونقل، شاهد بیش از ۵۰ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری از سوی بخش خصوصی بودیم.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین

تصویر روز:

پیشنهادی