روز: بهمن ۲۲, ۱۴۰۲

سرویس خبری بهمن ۲۲, ۱۴۰۲

سقوط باورنکردنی نیسان

سهام نیسان موتور ۱۲ درصد سقوط کرد که بزرگترین افت این شرکت در بیش از دو دهه گذشته و پس از آن است که درآمدهای سه ماهه کمتر از انتظارات بود و پیش‌بینی‌ها را با توجه به رقابت سخت در چین برای فروش خودرو کاهش داد.

اشتغال اتباع بیگانه فاقد پروانه کار ممنوع است

بر اساس اعلام اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان تهران، هرگونه اشتغال به کار اتباع بیگانه فاقد پروانه کار در تهران ممنوع است و اقامت مجاز این افراد منوط به روشن شدن وضعیت شغلی آنها خواهد بود.

کاهش تولید گوشت قرمز در دی ماه

طبق اعلام مرکز آمار، گوشت قرمز عرضه‌ شده در کشتارگاه‌های رسمی کشور در دی امسال نسبت به ماه قبل ۹ درصد و نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۸ درصد کاهش داشته است.

بازخوانی یک گزارش از وضعیت اینترنت؛ از نکات مبهم تا نواقص و اشتباهات

بعد از آنکه دومین گزارش از وضعیت اینترنت در ایران توسط انجمن تجارت الکترونیک تهران منتشر شد، بررسی‌های انجام شده توسط کارشناسان و تحلیلگران، نکات و ابهاماتی را در رابطه با اطلاعات ذکر شده در این گزارش، نشان داد که از وجود برخی اشتباهات و نواقص در بخش‌هایی از گزارش مذکور حکایت داشت.

واردات ۲.۳ میلیون تن اقلام فولادی به ارزش ۲.۶ میلیون دلار

آمار انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران از عملکرد فولادی‌ها طی ۱۰ ماهه امسال نشان می‌دهد که جز برای مقاطع و محصولات فولادی، نیاز کشور به واردات زنجیره آن و فولاد نسبت به سال گذشته کمتر شده و ۲.۳ میلیون تن از انواع مقاطع، محصولات و فولاد میانی به ارزش دو میلیون و ۶۵۵ هزار دلار طی این مدت وارد کشور شده است.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین

تصویر روز:

پیشنهادی