روز: بهمن ۱۹, ۱۴۰۲

سرویس خبری بهمن ۱۹, ۱۴۰۲

واردات و ترخیص ۲۰۰۰ دستگاه خودرو توسط وزارت کشور

مدیرکل دفتر مقررات صادرات و واردات وزارت صنعت، معدن و تجارت در نامه‌ای به مدیرکل واردات گمرک، وادات و ترخیص ۲۰۰۰ دستگاه خودروی سواری با اولویت برقی و هیبریدی توسط وزارت کشور را جهت اجرا به گمرکات کشور ابلاغ کرد.

در انتظار عیدی هیأت دولت به کارگران هستیم

عضو هیات مدیره کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران با اشاره به فرایند بررسی پیش نویس لایحه امنیت شغلی در هیأت دولت، ابراز امیدواری کرد: با تصویب این لایحه مطالبه اصلی کارگران در بحث امنیت شغلی و قراردادهای کار محقق شود که در این صورت بزرگترین عیدی هیات دولت به جامعه کارگری خواهد بود.

زنگ خطری جدی برای حوزه معادن کشور به لحاظ نیروی انسانی متخصص

رئیس سازمان نظام مهندسی معدن ایران ضمن اشار به جدول آماری سن مهندسان معدنی عضو نظام مهندسی معدن ایران، نمودار سنی فعلی را ایده‌آل‌ترین حالت دانسته اما نسبت به آینده هشدار داده و معتقد است که در کنار متولیان حوزه صنت و معدن ، بایستی حوزه‌ آموزشی نیز کمک کرده تا بخش معدن در آینده نزدیک با مشکل کمبود منابع انسانی علی رغم ورود ظرفیت بالای معدنی ، روبرو نباشد.

دستاوردهای دولت را باید به گوش مردم برسانیم

وزیر اقتصاد و امور دارایی کشور گفت: به موازات زحمتی که به عنوان رویداد ملی روایت پیشرفت انجام می‌شود، باید در فضای رسانه‌ای و شبکه‌های اجتماعی نیز روایت‌های پیشرفت دستگاه‌های مختلف، تولیدکنندگان، شرکت‌های دانش بنیان، جوانان و نخبگان بیش از پیش به گوش مردم برسد.

نیازمند افکار جدید در تصمیم‌گیری‌ها هستیم/ نگاه ویژه به بخش تولید

در همایش تولیدکنندگان عرصه صنعت، معدن و تجارت عنوان شد که تولیدکنندگان اهل صنعت ، مطالبه گری خود را در سطح کلان کشور داشته باشند. مسئله روز ما تولید است و باید در همه حوزه‌ها بیشترین نگاه به این حوزه وجود داشته باشد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین

تصویر روز:

پیشنهادی