روز: بهمن ۱۷, ۱۴۰۲

سرویس خبری بهمن ۱۷, ۱۴۰۲

مشتریان قربانی بدعهدی‌ یک شرکت‌ مونتاژکار

یک گروه خودروسازی خصوصی در حالیکه باید برای تعهدات ایجاد شده در سامانه یکپارچه خودروها، برای مشتریان با موعد تحویل زمستان ۱۴۰۲، فراخون صادر و به‌ترتیب خودرو را تحویل می‌داد، نه تنها این کار را نکرده و حقوق مشتریان خود را ضایع کرده است؛ بلکه کوتاهی خود را به گردن وزارت صمت و ایجاد تعهد مازاد توسط این وزارتخانه انداخت، حال نیز خط و نشان کشیده و زیر تعهدات خود در سامانه می‌زند که تعهدی برای تحویل خودروها در سامانه یکپارچه ندارد.

دو روی سکه انتشار اوراق گواهی سپرده خاص

یک عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی تهران معتقد است انتشار گواهی سپرده خاص مزیت‌هایی دارد و می‌تواند منابعی را جمع و به سمت بخش‌های مولد هدایت کند، اما در مجموع نرخ تمام شده این تسهیلات بالا است و بنگاه‌های مولد چنین حاشیه سودی ندارند.

خبرهای خوش نفتی تا پایان ۱۴۰۲

وزیر نفت با تأکید بر اینکه خبرهای خوبی تا پایان امسال در صنعت نفت خواهیم داشت، تصریح کرد: به‌زودی چند پروژه‌ در حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و پالایش افتتاح و هشت قرارداد توسعه میدان‌های نفتی و گازی به ارزش ۱۴ میلیارد دلار امضا می‌شود.

اقتصاد ایران از چاله رکود خارج شده است

وزیر اقتصاد گفت: اقتصاد ایران از چاله رکود خارج شده و تداوم آن نیازمند این است که مسیر سرمایه‌گذاری تسریع و تشویق شود و در این مسیر، استفاده از اطلس سرمایه‌گذاری می‌تواند به فعالان اقتصادی مسیر بدهد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین

تصویر روز:

پیشنهادی