روز: بهمن ۱۱, ۱۴۰۲

سرویس خبری بهمن ۱۱, ۱۴۰۲

صدور دستور رفع مشکلات و تسهیل و تسریع در روند فعالیت شرکت‌های دانش‌بنیان

رئیس جمهور ضمن بازدید از نمایشگاه «توانمندی‌های تولیدات داخل» در بخش‌های مختلف «انرژی»، «صنعت نفت و پتروشیمی»، «صنایع خودروسازی»، «معدن و صنایع معدنی و فلزی»، «ارتباطات و فناوری اطلاعات و ساخت ماهواره»، «صنایع غذایی و کشاورزی»، «تجهیزات پزشکی»، «صنایع دستی»، «حمل و نقل هوایی، دریایی، ریلی و زمینی»، «صنایع نساجی»، «مسکن» و «لوازم خانگی»، دستوراتی برای رفع مشکلات و تسهیل و تسریع در روند فعالیت‌های شرکت‌های دانش‌بنیان صادر کرد.

ابلاغ آیین‌نامه واردات خودروهای کارکرده از مناطق آزاد طی روزهای آینده

وزیر صنعت، معدن و تجارت ضمن تاکید بر اینکه واردات خودرو طبق روال در حال انجام است و تاکنون ۳۰ هزار خودرو ثبت سفارش شده که همین لحظه نیز خودرو بر روی کشتی است درباره ابلاغیه واردات خودروهای کارکرده از مناطق آزاد گفت: آیین نامه آماده شده و طی روزهای آینده ابلاغ خواهد شد.

آغاز مقابله با برندهای محرز قاچاق در بازار پوشاک/ برخی به دنبال توقف طرح هستند

عضو هیئت مدیره اتحادیه تولید و صادرات پوشاک با بیان اینکه طرح مقابله با قاچاق پوشاک در سطح عرضه بعد از چهار سال توقف از شنبه هفته گذشته آغاز شده، گفت: اما برخی تشکل‌ها که برخی از اعضای آنها فروشنده قاچاق هستند تحت این عنوان که مارک ایرانی در بازار نیست یا اینکه امنیت بهم می‌ریزد و نزدیک انتخابات است به دنبال توقف اجرای طرح هستند.

فنر قیمت گاز در اروپا در رفت

بهای معاملات گاز طبیعی در بازار اروپا، تحت تاثیر تحولات اخیر خاورمیانه، برای نخستین بار در ۲ هفته اخیر، از مرز ۳۰ یورو در هر مگاوات ساعت عبور کرد.

عرضه ۱۱۶ قطعه شمش طلا؛ خرید ۱۱ قطعه

چهارمین حراج حضوری شمش طلای استاندارد در مرکز مبادله ارز و طلای ایران برگزار شد که در این حراج ۱۱۶ قطعه شمش عرضه شد که ۱۱ قطعه شمش یک کیلوگرمی با میانگین قیمت سه میلیارد و ۷۶۰ میلیون تومان مورد معامله قرار گرفت.

همه از قیمت مرغ می‌پرسند نه تنوع بخشی به مبادی واردات

علیرضا پیمان‌پاک ضمن اشاره به اینکه بخش زیادی از زمان و هزینه وزارت کشاورزی صرف تامین نیازهای روزمره کشور می‌شود، افزود: تنوع بخشی به مبادی واردات غذای اساسی از طریق انطباق نقشه ارزی و تجاری، یک ضرورت مسلم است و با رفع چالش‌ها در حال حرکت در این جهت هستیم.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین

تصویر روز:

پیشنهادی