روز: دی ۲۵, ۱۴۰۲

سرویس خبری دی ۲۵, ۱۴۰۲

رئیس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران عنوان کرد
کمبود دام نداریم/ نهاده‌های دامی و واسطه‌ها عوامل افزایش قیمت گوشت

رئیس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران گفت: کمبودی در دام زنده نداریم و علت افزایش قیمت گوشت در بازار افزایش قیمت نهاده‌ها، فاصله زیاد بین تولید و مصرف و حضور واسطه‌ها است.

توقف کامیون‌های ایرانی پشت مرزهای بلاروس/ هنوز مرز جایگزین معرفی نشده است

طی روزهای گذشته به دلیل تصمیم جدید بلاروس، کامیون‌های ایرانی و کشورهای دیگر پشت مرز روسیه با بلاروس در دمای منفی ۲۷ درجه متوقف شده‌اند که تاکنون روسیه برای سه کشور، مرز جایگزین معرفی کرده اما هنوز تکلیف کامیون‌داران ایرانی مشخص نشده است که در مورد آخرین وضعیت کامیون‌داران ایرانی نایب رئیس کمیسیون حمل ونقل اتاق بازرگانی به ارائه توضیحاتی پرداخت.

قیمت دلار به‌زودی به سطح قبل خود برمی گردد/ افزایش نرخ ارز دائمی نیست

یک اقتصاددان درباره تاثیر حمله آمریکا به یمن بر بازار ارز کشورمان گفت: زمانی که ورود و خروج ارز به کشور متعادل باشد و تراز پرداخت موازنه است، این موازنه باعث ثبات اقتصادی می‌شود و ثبات نیز منجر به تثبیت ارز خواهد شد.

جزئیات نخستین نشست کمیته دستمزد شورای عالی کار

نماینده کارگران در شورای عالی کار منطقه‌ای شدن دستمزد را نیازمند ملاک عمل قرار گرفتن سبد معیشت دانست و با بیان اینکه مزد منطقه‌ای مستلزم تعیین حداقل دستمزد برابر با سبد معیشت است، از مخالفت گروه کارگری با پیشنهاد مزد منطقه‌ای و وارد کردن ابهامات و ایرادات سازمان تامین اجتماعی به این طرح خبر داد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین

تصویر روز:

پیشنهادی