صنعت ها

سرویس خبری صنعت ها

افزایش همکاری‌های گروه سایپا و بانک رفاه کارگران

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا و مدیرعامل بانک رفاه کارگران در نشستی مشترک راه‌های تقویت تعاملات فی‌ما‌بین را مورد بررسی تخصصی قرار دادند و قرار شد،‌ منابع مالی طرح‌های اولویت‌دار گروه سایپا با راهکارهای نوین بانکی،‌ تامین شود.

قیمت مس عقب نشینی کرد

قیمت مس پس از رسیدن به بالاترین سطح روزانه خود در شیکاگو طی هفته گذشته، با تعدیل بخشی از افزایش‌های اخیر، با کاهش قیمت مواجه شد. حجم معاملات در این دوره با صعود همراه بود و به سطح قابل توجهی رسید، به طوری که در بورس کالای شیکاگو طی یک دوره ۲۴ ساعته، حجم معاملات قراردادهای آتی مس به معادل بیش از ۱۰ میلیون تن به ارزش تقریبی ۱۱۵ میلیارد دلار رسید. این رقم بیش از دو برابر حجم معاملات روزانه میانگین سهام در بورس داو جونز و سه برابر حجم معاملات اوراق قرضه آلمان است.

یک رکوردشکنی خاص پس از ۷ سال در فولاد خراسان

ماه اردیبهشت در حالی با ثبت سه رکورد تولید ماهانه، توسط کارکنان پرتلاش واحد شرکت مجتمع فولاد خراسان در نواحی گندله‌سازی و‌احیا مستقیم به پایان رسید که نوردکاران این مجتمع یک رکورد روزانه را نیز پس از ۷ سال جابه‌جا کردند.

رکورد حمل انواع محصولات فولاد مبارکه به مقصد مشتریان ارتقا یافت

مدیر برنامه‌ریزی فروش و حمل محصولات فولاد مبارکه از افزایش حمل محصول به مقصد مشتریان به‌عنوان موفقیت و گام دیگری در راستای پاسخ‌گویی حداکثری و به‌موقع به نیاز مشتریان و خلق ارزش مشترک برای جامعه از سوی فولاد مبارکه یاد کرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین

تصویر روز:

پیشنهادی